facebook
HG 5500 Hızlı Geçiş Turnikesi


HG 5500 Hızlı Geçiş Turnikesi   

HG 5500 Hızlı Geçiş Turnikesi


 

Özellik Açıklama
Enerji 220 - 240 V AC
Güç Tüketimi 700 W
Gövde 1,25 mm, 3M taşlı, 304 kalite paslanmaz çelik.
Kapak Siyah/füme akrilik
Çalışma Isısı (-20), (+60) C
Ebatlar 36 cm x 133 cm x 103 cm (h)
Geçiş Alanı min. 60cm
Akıllı Kol Turnike ileri-geri hareketi sırasında kendisine dokunan bir cismi hissetme ve buna göre tepki verme özelliğine sahiptir.
Geçiş Kontrol Geçiş tetiklemesi için kuru kontak, ya da 3-50 V DC darbe, TTL, CMOS ya da RS232-RS422-485 ile direkt PC kontolü kullanılabilir. Tek PC ile 256 adet turnike kontrol edilebilir. Her türlü access kontrol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilir.
Sensör Kontrol Kişinin geçiş sırasında turnike kolunun önünde durması veya geçişini tamamladığı halde taşıdığı çantanın turnike içinde kalması halinde, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından turnikenin kapanması için tetiklenmesi durumunda dahi, kolun hareketi güvenlik sensörleri sayesinde engellenir. Geçişin tamamlanması halinde sistem hafızasında beklettiği kapanma işlemini gerçekleştirir. Sensör sayısı 12 adede kadar artırılabilmektedir.
Buton Kontrol Çift buton kontrolü ile de çalışmaktadır. Çift buton kontrolünde açma ve kapama için ayrı butonlar bulunmaktadır.
Zaman Kontrol İstendiğinde, turnikenin açıldıktan belirli bir süre sonra otomatik kapanması için ayarlanabilen zaman kontrolü bulunmaktadır.
Sistem Mikroprosesör kontrollü olarak tasarlanmıştır. İki yönlü çalışır. Geçilen yönde bir data çıktısı mevcuttur. Bu çıkış dijital bir çıkış olabileceği gibi, PC ile kontrolde direkt PC’ye de gönderilebilir. Sistem elektrik kesilmesi durumunda otomatik (opsiyonel) serbest geçiş moduna geçer.
Acil Mod Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur.
Göstergeler (Opsiyonel) Yürüyen ok şeklindeki ışıklı gösterge sistemin geçiş kontrolünü sağlar. Geçiş izni alındığında yeşil ok geçiş yönünde yürüyerek sürekli olarak yanar. Turnikeden geçiş yapıldığı anda karşı yön için geçişin o anda yasak olduğunu belirten kırmızı " XX XX " işareti yanar..
Ekstra Müşteri isteklerine bağlı olarak istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilir. İhtiyaca göre uygun çözümler üretilebilir.
Özel Tasarım Özgün tasarımı sayesinde, yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte dekoratif bir görünüm sunar.
Garanti Sistem iki yıl süre ile garantilidir.
Teknik Servis Tüm Türkiye dahilinde, Kıbrıs, Türki Cumhuriyetler ve Balkanlarda uzman, kaliteli, hızlı ve kesintisiz teknik destek.
Kalite Standartları TSE, ISO 9001-2008, CE
Montaj Montaj kiti sayesinde kolay ve hızlı montaj yapılır.
 
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
MAKALELER
FIRSAT..KAÇIRMAYIN!
Hizmetlerimiz
İletişim
Adres: Ulubatlı Hasan Bulvarı Nilsaş 1. İşhanı No:66/3 Osmangazi - BURSA

Telefon: +90 (224) 256 10 57 Faks:     +90 (224) 256 38 03

E-Posta: starkom@starkom.com.tr
Copyright 2013 Starkom | Her hakkı saklıdır Yasal Uyarı
HG 5500 Hızlı Geçiş Turnikesi - Starkom.com.tr, HG 5500 Hızlı Geçiş Turnikesi, hg, 5500, hızlı, geçiş, turnikesi